Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Leśny Bank Genów Kostrzyca

szukaj >
>> Leśny Bank Genów Kostrzyca >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

Leśny Bank Genów Kostrzyca

Miłków nr 300

58-535 Miłków

 

NIP  611-11-19-546
 
tel. (075) 71 31 048           fax (075) 71 31 754
tel. (075) 71 31 259
tel. (075) 71 31 263           biuro@lbg.lasy.gov.pl
 
Konto:
78 2030 0045 1110 0000 0082 5820
Bank Gospodarki Żywnościowej SA
IBAN: PL 78 2030 0045 1110 0000 0082 5820
SWIFT: GOPZPLPW
 
 

Dyrektor

Czesław Kozioł

+48 757131048

Czeslaw.Koziol@lbg.lasy.gov.pl

Zastępca Dyrektora

 

Marcin Beza

+48 757131048 wew.112

GSM 513 192 407

Marcin.Beza@lbg.lasy.gov.pl

p.o. Główny Księgowy

 

Alicja Bednarz-Gawlik

+48 757131048 wew.103

GSM 503 357 520

Alicja.Bednarz@lbg.lasy.gov.pl

Sekretarz

 

Dorota Jasik

+48 757131048 wew.131

GSM 503 357 513

Dorota.Jasik@lbg.lasy.gov.pl

Zespół Badań i Ochrony Zasobów

p.o. Kierownik ZZ

Dagmara Topoła

+48 757131048 wew.107

GSM 503 357 496

Dagmara.Topola@lbg.lasy.gov.pl

Zespół Pracowni Badawczo-Wdrożeniowych

Kierownik ZBW

Małgorzata Pałucka

+48 757131048 wew.108

GSM 503 357 503

Malgorzata.Palucka@lbg.lasy.gov.pl

Zespół Organizacji Zbioru i Tworzenia Zasobów

Kierownik ZP

Michał Raj

+48 757131048  wew.127

GSM 503 357 482

Michal.Raj@lbg.lasy.gov.pl

Zespół Produkcji Biopreparatu

+48 757131048 wew.126

Kancelaria i Kadry

Małgorzata Sułek

+48 757131048 wew.114

Malgorzata.Sulek@lbg.lasy.gov.pl

Stanowisko ds. Edukacji Ekologicznej

Starszy Specjalista ds. edukacji przyrodniczo-leśnej

Joanna Borowy

+48 757131048 wew.104

GSM 503 357 516

Joanna.Borowy@lbg.lasy.gov.pl

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr inż. Czesław Kozioł -
Dyrektor Leśnego Banku Genów Kostrzyca
Data modyfikacji: 2018/01/30 08:28:30
Redaktor zatwierdzający: Dorota Jasik
Wprowadzający: Jacek Bartkowiak