Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Łagów

szukaj >
>> Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Łagów >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

Adres jednostki:

Nadleśnictwo Łagów

Wola Łagowska 118

26-025 Łagów

tel. 41 307-40-23, 307-40-92

fax 41 307-47-60

e-mail: nadlesnictwo.lagow@radom.lasy.gov.pl lub lagow@radom.lasy.gov.pl

www: radom.lasy.gov.pl/lagow

Kierownictwo Nadleśnictwa

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr telefonu

wewnętrznego

e-mail

Krzysztof Karst Nadleśniczy

43

krzysztof.karst@radom.lasy.gov.pl

Mateusz Janus Zastępca Nadleśniczego

42

mateusz.janus@radom.lasy.gov.pl

Izabela Michalska
Główny Księgowy

37

izabela.michalska@radom.lasy.gov.pl

Jerzy Nowak Sekretarz Nadleśnictwa

47

jerzy.nowak@radom.lasy.gov.pl

Bogdan Drela

Inżynier Nadzoru

46

bogdan.drela@radom.lasy.gov.pl

Sebastian Rodkiewicz

Inżynier Nadzoru

49

sebastian.rodkiewicz@radom.lasy.gov.pl

 

Pracownicy działów

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr telefonu

wewnętrznego

e-mail

Wanda Maj

Specjalista ds. marketingu

36

wanda.maj@radom.lasy.gov.pl

Halina Bęben

Specjalista S.L.

34

halina.beben@radom.lasy.gov.pl

Andrzej Zagnieński

Starszy Specjalista S.L.

48

andrzej.zagnienski@radom.lasy.gov.pl

Magdalena Zielińska

Specjalista S.L.

34

magdalena.gebalska@radom.lasy.gov.pl

       

Sylwia Dziedzic-Miernik

Starszy Referent

44

s.dziedzic-miernik@radom.lasy.gov.pl

Alina Pastuszko

Specjalista ds. infrastruktury

44

alina.pastuszko@radom.lasy.gov.pl

       

Elżbieta Wróblewska

Starszy księgowy

38

elzbieta.wroblewska@radom.lasy.gov.pl

Maria Forma

Księgowy

35

maria.forma@radom.lasy.gov.pl

Halina Cedro

Księgowy

41

halina.cedro@radom.lasy.gov.pl

Jadwiga Wodyńska

Księgowy

38

jadwiga.wodynska@radom.lasy.gov.pl

Maria Duda

Starszy referent

38

maria.duda@radom.lasy.gov.pl

Marta Kowalska

Specjalista ds. pracowniczych

33

marta.kowalska@radom.lasy.gov.pl

Anna Bednarska

Starszy Referent-Sekretariat

31

anna.bednarska@radom.lasy.gov.pl

Maciej Zakrzewski

Komendant Posterunku Straży Leśnej

45

maciej.zakrzewski@radom.lasy.gov.pl

Wojciech Zyzik

Strażnik Leśny

45

 wojciech.zyzik@radom.lasy.gov.pl

Jarosław Spółczyński

Strażnik Leśny

45

 jaroslaw.spolczynski@radom.lasy.gov.pl

Edward Masternak

Pracownik obsługi

 

 

 

 

Leśniczowie

Leśnictwo Imię i nazwisko leśniczego Numer telefonu e-mail
Nieskurzów Paweł Pocheć 519 350 518 pawel.pochec@radom.lasy.gov.pl
Jeleniów Tadeusz Guz 41 317-71-22, 519 350 520 tadeusz.guz@radom.lasy.gov.pl
Paprocice Tomasz Andzela 41 307-40-24, 519 350 521 tomasz.andzela@radom.lasy.gov.pl
Huta Mirosław Jaworski 519-350-523 miroslaw.jaworski@radom.lasy.gov.pl
Planta Sławomir Sadaj 15 860-12-14, 519 350 525 slawomir.sadaj@radom.lasy.gov.pl
Baćkowice Piotr Kidoń 519-350-526 piotr.kidon@radom.lasy.gov.pl
Orłowiny Marek Dziurzyński 41 307-40-30, 519 350 507 marek.dziurzynski@radom.lasy.gov.pl
Widełki Andrzej Dąbrowski 519 350 496 andrzej.dabrowski@radom.lasy.gov.pl
Bardo Dariusz Wlazeł 519 350 495 dariusz.wlazel@radom.lasy.gov.pl
Łukawa Tomasz Dąbrowski 41 353-53-09, 519 350 494 tomasz.dabrowski@radom.lasy.gov.pl
Chańcza Jacek Sajda
519 350 506
jacek.sajda@radom.lasy.gov.pl

 

Osoba odpowiedzialna za treść: Nadleśniczy Nadleśnictwa Łagów mgr inż. Krzysztof Karst
Data modyfikacji: 2017/09/05 10:42:47
Redaktor zatwierdzający: Andrzej Zagnienski
Wprowadzający: Andrzej Zagnienski