Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski

szukaj >
>> Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

 Dane teleadresowe

kierownictwa i pracowników kierującymi działami Nadleśnictwa Ostrowiec Św.

 

Stanowisko

Nazwisko i imię

Nr telefonu stacjonarnego (wew),

komórkowego

E-mail

Nadleśniczy

mgr inż. Adam Podsiadło

41 2653149 w.307

695390252

 adam.podsiadlo@radom.lasy.gov.pl

Zastępca nadleśniczego

mgr inż. Mirosław Ziółkowski

41 2653149 w.306

604783226

miroslaw.ziolkowski@radom.lasy.gov.pl

Zastępca nadleśniczego

mgr inż. Mieczysław Wielgus

41 2653149 w.309

604254436

mieczyslaw.wielgus@radom.lasy.gov.pl

p.o. Główny księgowy

mgr Anita Gross

41 2653149 w.316

660405877

anita.gross@radom.lasy.gov.pl

Inżynier nadzoru

mgr inż. Jan Salwa

41 2653149 w.313

602590584

 jan.salwa@radom.lasy.gov.pl

Inżynier nadzoru

mgr inż. Jerzy Pasternak

41 2653149 w.313

602582180

 jerzy.pasternak@radom.lasy.gov.pl

Inżynier nadzoru

mgr inż. Jan Jamróz

41 2653149 w.313

606323853

  jan.jamroz@radom.lasy.gov.pl

 

Sekretarz Nadleśnictwa         w Służbie Leśnej

mgr inż. Hubert Żądło

41 2653149 w.324

668302672

hubert.zadlo@radom.lasy.gov.pl

Komendant Posterunku Straży Leśnej

inż. Michał Łygan

41 2653149 w.321

512149664

michal.lygan@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Czyżów

mgr inż. Sławomir Siemiński

15 8355284

606342243

 slawomir.sieminski@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Stróża

Krzysztof Margula

15 8611071

606342489

 krzysztof.margula@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Skałecznica

Krzysztof Kita

606342863

 krzysztof.kita@radom.lasy.gov.pl

 

Leśniczy l-ctwa Piaski

Tomasz Jaskóła

15 8615794

606342822

 tomasz.jaskola@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Przyborów

mgr inż. Piotr Maj

41 2643525

606342832

 piotr.maj@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Jeziórko

mgr inż. Andrzej Borowiec

41 2643129

606357788

 andrzej.borowiec@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Potoczek

Stanisław Kołacz

41 2641041

606342347

 stanislaw.kolacz@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Narożniki

mgr inż. Rafał Adamus

41 2641020

606342614

 rafal.adamus@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Bałtów

Marian Pater

41 2641056

606358812

 marian.pater@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Sudół

mgr inż. Waldemar Wiewióra

41 2620957

606326127

 waldemar.wiewiora@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Jeleniec

Tomasz Lenart

412620774

606379188

 tomasz.lenart@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Zwierzyniec

mgr inż. Damian Batugowski

41 2631293

606321803

 damian.batugowski@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Janik

mgr inż. Michał Wypchło

412611888

606357882

 michal.wypchlo@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Sadłowizna

inż. Jarosław Bugajski

41 2611229

606332074

 jaroslaw.bugajski@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy  l-ctwa Połągiew

Krzysztof Gębura 

41 2711213

606358897

 krzysztof.gebura@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy l-ctwa Krynki

Sławomir Karbowniczek

41 2721942

606338936

 slawomir.karbowniczek@radom.lasy.gov.pl

Leśniczy            l-ctwa ds.selekcji, nasiennictwa i szkółkarstwa

mgr inż. Magdalena Batugowska

41 2631293

0606929053

 magdalena.batugowski@radom.lasy.gov.pl

Specjalista ds. Lasów niepaństwowych obręb nadzorczy Ostrowiec

mgr inż. Robert Piasecki

41 2653149 w.311

606340687

 

Specjalista ds. Lasów niepaństwowych obręb nadzorczy Ożarów

Piotr Grabowski

41 2653149 w.311

668302480

 

Specjalista ds. Lasów niepaństwowych obręb nadzorczy Tarłów

Piotr Sawicki

41 2653149 w.311

606332162

 

 

Osoba odpowiedzialna za treść: Stanisław Bąk
Data modyfikacji: 2017/05/16 13:41:01
Redaktor zatwierdzający: Stanisław Bąk
Wprowadzający: Stanisław Bąk