Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Przysucha

szukaj >
>> Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Przysucha >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

 Nadleśnictwo Przysucha

ul. Targowa 87

26-400 Przysucha

 

tel. (48) 675-20-71,  fax (48) 675-20-72

e-mail: przysucha@radom.lasy.gov.pl

NIP: 799-000-41-52,  Regon: 670080804

 

Numery kont bankowych:

PKO BP:  73 1020 4317 0000 5702 0019 2039
BGŻ BNP Paribas:  73 2030 0045 1110 0000 0017 5040
BOŚ:  29 1540 1157 2115 5968 5368 0001

 

Biuro Nadleśnictwa:

 

Stanowisko

Imię i nazwisko

Telefon

e-mail

Nadleśniczy

Czesław Korycki

(48) 675 20 71 w. 232

668 165 127

czeslaw.korycki@radom.lasy.gov.pl

Z-ca Nadleśniczego

Marek Nowicki

(48) 675 20 71 w. 233

795 116 294

marek.nowicki@radom.lasy.gov.pl

Główny Księgowy

Danuta Dutkiewicz

(48) 675 20 71 w. 242

696 084 981

danuta.dutkiewicz@radom.lasy.gov.pl

Inżynier Nadzoru

Przemysław Kusiak

(48) 675 20 71

696 084 978

 przemyslaw.kusiak@radom.lasy.gov.pl

Inżynier Nadzoru

Paweł Pietras

(48) 675 20 71

795 002 656

 pawel.pietras@radom.lasy.gov.pl

Sekretarz

Bogdan Chylak

(48) 675 20 71 w. 240

795 126 646

bogdan.chylak@radom.lasy.gov.pl

Stanowisko ds. pracowniczych

Anna Rejmer

(48) 675 20 71 w. 245

660 468 269

anna.rejmer@radom.lasy.gov.pl

Komendant Straży Leśnej

Leszek Pałgan

(48) 675 20 71 w. 239

696 084 974

leszek.palgan@radom.lasy.gov.pl

Sprzedaż drewna

Robert Kozieł

(48) 675 20 71 w. 235

795 412 690

robert.koziel@radom.lasy.gov.pl

Dane adresowe leśnictw:

Leśnictwo

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr telefonu / e-mail

 

07 - Drzewica

Jerzy Panek

Leśniczy

795 126 647

jerzy.panek@radom.lasy.gov.pl

 

Sławomir  Papis

Podleśniczy

795 136 551

slawomir.papis@radom.lasy.gov.pl

10 - Puszcza

Mieczysław Kołodziej

Leśniczy

696 084 970

mieczyslaw.kolodziej@radom.lasy.gov.pl

 

Artur Tomaszewski

Podleśniczy

 795 136 584

 artur.tomaszewski@radom.lasy.gov.pl

08 - Rawicz

Piotr Jankowski

Leśniczy

660 468 480

piotr.jankowski@radom.lasy.gov.pl

 

Marcin Połczyński

Podleśniczy

795 136 586

marcin.połczyński@radom.lasy.gov.pl

12 - Stefanów

Jarosław Rejmer

Leśniczy

696 084 975

jaroslaw.rejmer@radom.lasy.gov.pl

 

Radosław Sulczyński

Podleśniczy

795 136 576

radoslaw.sulczynski@radom.lasy.gov.pl

13 - Zapniów

Jarosław Widawski

Leśniczy

(48) 675 51 07;   795 412 689

jaroslaw.widawski@radom.lasy.gov.pl

 

Łukasz Kwiecień

Podleśniczy

795 136 583

lukasz.kwiecien@radom.lasy.gov.pl

14 - Kurzacze

Sebastian Mosiołek

Leśniczy

664 771 302

sebastian.mosiolek@radom.lasy.gov.pl

 

Leszek Zawadzki

Podleśniczy

660 467 695

leszek.zawadzki@radom.lasy.gov.pl

01 - Borkowice

Sławomir Polak

Leśniczy

696 084 976

slawomir.polak@radom.lasy.gov.pl

 

Łukasz Mosiołek

Podleśniczy

795 136 557

lukas.mosiolek@radom.lasy.gov.pl

02 - Promień

Robert Garbarczyk

Leśniczy

(48) 675 18 22; 664 978 961

robert.garbarczyk@radom.lasy.gov.pl

 

Grzegorz Badełek

Podleśniczy

795 136 558

grzegorz.badelek@radom.lasy.gov.pl

03 - Skłoby

Rafał Drzazga

Leśniczy

604 134 350

rafal.drzazga@radom.lasy.gov.pl

 

Tomasz Bąkiewicz

Podleśniczy

795 126 643

tomasz.bakiewicz@radom.lasy.gov.pl

04 - Aleksandrów

Stanisław Drela

Leśniczy

795 136 590

stanislaw.drela@radom.lasy.gov.pl

 

Jan Prus

Podleśniczy

795 136 554

jan.prus@radom.lasy.gov.pl

 

 

 

Osoba odpowiedzialna za treść: Nadleśniczy Nadleśnictwa Przysucha mgr inż. Czesław Korycki
Data modyfikacji: 2018/01/29 09:32:40
Redaktor zatwierdzający: Marek, Nowicki
Wprowadzający: Robert Kozieł