Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Radom

szukaj >
>> Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Radom >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

NADLEŚNICTWO RADOM

UL. JANISZEWSKA 48

26-600 RADOM

Tel/fax: (48) 345-17-22; (48) 345-19-05; (48) 345-13-69; 600952513.

e-mail:radom@radom.lasy.gov.pl

Strona internetowa: www.radom.radom.lasy.gov.pl

 

 

Nadleśniczy

mgr inż. Jerzy Jacek Karaśkiewicz

tel.48/345-17-22

jerzy.karaskiewicz@radom.lasy.gov.pl 

 

Z-ca Nadleśniczego

mgr inż. Adam Sosnowski

tel.48/345-17-22

adam.sosnowski@radom.lasy.gov.pl

 

 Główna Księgowa

mgr Edyta Borczuch

tel. 48/345-17-22

edyta.borczuch@radom.lasy.gov.pl

Inżynier Nadzoru

 

mgr inż. Krzysztof Kwiatkowski

tel. 48/345-17-22

krzysztof.kwiatkowski@radom.lasy.gov.pl

mgr inż. Zbigniew Jamróz

tel. 48/345-17-22

zbigniew.jamroz@radom.lasy.gov.pl

DZIAŁ GOSPODARKI LEŚNEJ

Stanowisko ds. stanu posiadania.

inż. Maria Kopeć

tel. 48/345-17-22

maria.kopec@radom.lasy.gov.pl

Stanowisko ds. hodowli lasu i edukacji.

inż. Ewelina Jankowska

tel. 48/345-17-22

ewelina.jankowska@radom.lasy.gov.pl

Instruktor techniczny, sprzedaż drewna, LMN. 

mgr inż. Grzegorz Ciesielczuk

tel. 48/ 345-17-22

grzegorz.ciesielczuk@radom.lasy.gov.pl

Stanowisko ds. ochrony lasu i łowiectwa, p-poż

mgr inż. Anna Michalczyk-Wiech

tel. 48/ 345-17-22

anna.michalczyk@radom.lasy.gov.pl

     

 

LASY NIEPAŃSTWOWE

     

Stanowisko ds. nadzoru nad lasami niepaństwowymi na terenie gmin Gózd, Kowala, Wolanów, Miasto i Gmina Skaryszew, Miasto i Gmina Pionki.

Adam Kopczyński  tel.602-589-736

 

     

Stanowisko ds. nadzoru nad lasami niepaństwowymi na terenie gmin Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia, Przytyk, Zakrzew.

inż. Grzegorz Rokiciński  tel. 696454316

     

DZIAŁ KSIĘGOWY

     

 

Stanowisko ds. płac.

Barbara Lis

tel. 48/345-17-22

barbara.lis@radom.lasy.gov.pl

     

Stanowisko ds. inwestycji.

mgr Magdalena Milczarska

tel. 48/345-17-22

magdalena.milczarska@radom.lasy.gov.pl 

     

Stanowisko ds. gospodarki drewnem.

Halina Przygodzka

tel. 48/345-17-22 

halina.przygodzka@radom.lasy.gov.pl

     

Stanowisko ds. magazynowych

 mgr Małgorzata Bil - Seweryn

tel.48/345-17-22

malgorzata.bil@radom.lasy.gov.pl
     

 




     

DZIAŁ ADMINISTRACJI

     

 

Sekretarz

Marcin Dunin

tel.48/345-17-22

marcin.dunin@radom.lasy.gov.pl

     

Sekretarka.

Anna Leszczyńska

tel./fax 48/345-17-22, 345-19-05, 345-13-69, 600952513.

anna.leszczynska@radom.lasy.gov.pl

     

Stanowisko ds. budownictwa i transportu.

Jacek Kwaśniewski

tel. 48/345-17-22

jacek.kwasniewski@radom.lasy.gov.pl

     

Stanowisko ds. gospodarczych i administracji.

mgr  Marta Antonkiewicz

tel. 48/345-17-22

marta.antonkiewicz@radom.lasy.gov.pl

     

Stanowisko ds. bhp

mgr inż. Bernarda Zegarek

tel. 48/3221600

bernarda.zegarek@radom.lasy.gov.pl

     

Stanowisko ds. administracji

mgr  Anna Kowalczyk

tel. 48/3221600

anna.kowalczyk@radom.lasy.gov.pl

mgr Sylwia Figarska

tel. 48/345-17-22

sylwia.figarska@radom.lasy.gov.pl

     

  

KADRY

     

Stanowisko ds. pracowniczych

mgr Karolina Gębczyk

tel. 48/345-17-22

karolina.gebczyk@radom.lasy.gov.pl

     

POSTERUNEK STRAŻY LEŚNEJ

     

Komendant Posterunku Straży Leśnej

Artur Golczewski

tel. 48/345-17-22

kom. 600-299-130

     

Strażnik leśny

Paweł Zawisza

tel. 48/345-17-22

kom. 606-454-338

     

Strażnik leśny

mgr inż. Wiktor Bogusz

tel. 48/345-17-22

kom. 608-062-405

     

 

LEŚNY OŚRODEK EDUKACYJNY W JEDLNI LETNISKU

     

Kierownik LOE

mgr inż. Bernarda Zegarek

tel. 48/345-17-22, 48/3221600

bernarda.zegarek@radom.lasy.gov.pl

     

Stanowisko ds. administracyjno- technicznych

mgr Justyna Olbryś

tel. 48/3221600

justyna.olbrys@radom.lasy.gov.pl

     

 

Dane teleadresowe leśnictw N-ctwa Radom

Leśnictwa

Leśniczy

Adres

Telefon

Rajec

mgr inż. Bartłomiej Szymanek

Siczki Nr 33

26-630 Jedlnia Let.

48/322-10-56

600 299 232

Zadobrze

mgr inż. Andrzej  Piwarski

Zadorze Nr 34

26-670 Pionki

48/326-34-31

600 299 233

Jedlnia

Zdzisław  Zaczek

Kolonka nr 10

26-630 Jedlnia Let.

48/322-10-33

696 456 147

Janiszew

mgr inż.Tomasz Syta

ul. Janiszewska 48

26-600 Radom

48/345-17-22

696 954 686

Łaziska

mgr inż. Jacek  Adamczyk

Chałupki Łaziskie Nr 1

26-505 Orońsko

48/618-40-95

602 589 267

Makowiec

inż. Maciej  Kwiatkowski

Makowiec ul. Gajowa 4

26-640 Skaryszew

48/610-30-83

728 384 871

Oblas

inż. Robert  Senderowski

Oblas Nr 1

26-650 Przytyk

48/618-00-93

696 454 297

Modrzejowice

Kamil  Raczyński

Antoniów Nr 18

26-640 Skaryszew

48/610-30-84

602 589 235

Szkółka Leśna w Orońsku

 mgr inż. Konrad Lach

ul. Spółdzielcza Nr 2

26-505 Orońsko

48/618-40-13

 

 

 

Osoba odpowiedzialna za treść: Nadleśniczy: mgr inż. Jerzy Jacek Karaśkiewicz
Data modyfikacji: 2017/03/03 13:43:23
Redaktor zatwierdzający: Adam Sosnowski
Wprowadzający: Karolina Maciąg