Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Staszów

szukaj >
>> Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Staszów >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

Nadleśnictwo Staszów

ul. Oględowska 4

28-200 Staszów

 

Tel. (015) 864 68 20                                 fax (015) 864 68 40

 

NIP: 866-000-24-81                                 Regon: P-830017475

 

 

BIURO

 

Stanowisko/

Dział

Imię i nazwisko

Nr pok

Telefon

Mail

Nadleśniczy

Adam Lubera

42

(015) 864 68 21

502 736 222

adam.lubera@radom.lasy.gov.pl

Zastępca Nadleśniczego

Tomasz Marcinek

40

(015) 864 68 22

502 736 226

tomasz.marcinek@radom.lasy.gov.pl

Główny

Księgowy

Niziałek Grażyna

1

(015) 864 68 23

508 140 367

grazyna.nizialek@radom.lasy.gov.pl

Inżynier Nadzoru

Jacek Olesiak

22

(015) 864 68 28

508 139 901

jacek.olesiak@radom.lasy.gov.pl

Inżynier Nadzoru

Marcin Maruszewski

28

(015) 864 68 29

508 139 902

marcin.maruszewski@radom.lasy.gov.pl

 

Sekretarz

Lidia Stachurska

29

(015) 864 68 25

502 736 208

lidia.stachurska@radom.lasy.gov.pl

p.o Komendanta PosterunkuStraży Leśnej

Wojciech Cisak

27

(015) 864 68 33

508 139 827

wojciech.cisak@radom.lasy.gov.pl

Administrator narzędzi informatycznych

Jolanta Bochenek

4

(015) 864 68 24

508 140 350

jolanta.bochenek@radom.lasy.gov.pl

Specjalista ds. pracowniczych

Małgorzata Dąbrowska

23

(015) 864 68 34

 

malgorzata.dabrowska@radom.lasy.gov.pl

Dział Gospodarki Leśnej

 

Grzegorz Kamiński

Spec. Służby Leśnej ds. hodowli lasu

38

(15) 864 68 27

571 443 563

grzegorz.kaminski@radom.lasy.gov.pl

Marek Maj

Spec. Służby Leśnej ds. urządzania lasu i stanu posiadania

38

(015) 864 68 27

571 443 562

marek.maj@radom.lasy.gov.pl

 

Kazimierz Mazur Starszy Spec. Służby Leśnej ds.

BHP, spedycji, łowiectwa

34

(015) 864 68 51

508 139 831

kazimierz.mazur@radom.lasy.gov.pl

 Tomasz Strojny

Instruktor techniczny ds. ochrony lasu, p.poż i ochrony przyrody

38

(015) 864 68 27

571 443 564

tomasz.strojny@radom.lasy.gov.pl

Wojciech Kowalczewski Instruktor techniczny

38

(015) 864 68 27

 

 

Dział Finansowo-Księgowy

Marzena Złotnik-Katra

Księgowa

8

(015) 864 68 32

 

 

marzena.zlotnik@radom.lasy.gov.pl 

Ewelina Mazur

Księgowa

8

(015) 864 68 47

ewelina.mazur@radom.lasy.gov.pl

Grażyna Mazur

księgowa

9

(015) 864 68 43

grazyna.mazur@radom.lasy.gov.pl

Barbara Ciołek

księgowa

3

(015) 864 68 47

barbara.ciolek@radom.lasy.gov.pl

Zespół ds. Sprzedaży Drewna

Katarzyna Siudak

Specjalista SL d/s sprzedaży i obsługi odbiorców

35

 (015) 864 68 26

508 139 823

 

katarzyna.siudak@radom.lasy.gov.pl

 

Grzegorz Kubik

Specjalista SL d/s sprzedaży i obsługi odbiorców

35

(015) 864 68 26

508 139 833

grzegorz.kubik@radom.lasy.gov.pl

Bożena Zapart

Starszy Księgowy

19

(015) 864 68 31

512 385 018

bozena.zapart@radom.lasy.gov.pl

Monika Solarska

Starszy Księgowy

19

(015) 864 68 31

512 385 018

monika.solarska@radom.lasy.gov.pl

Joanna Strojna

Instruktor Techniczny ds. użytkowania lasu, sprzedaży i obsługi odbiorców

38

(015) 864 68 27

502 736 219

joanna.borycka@radom.lasy.gov.pl

Zespół ds. Zamówień Publicznych i Pozyskania Środków Zewn.

Joanna Drożdżowska

Spec. Służby Leśnej ds.

Zamówień publicznych

21

(015) 864 68 42

502 736 221

joanna.drozdzowska@radom.lasy.gov.pl

Anna Kamińska

Spec. Służby Leśnej

ds. edukacji i promocji

 

36

(015) 864 68 58

anna.kaminska@radom.lasy.gov.pl

Dział Sekretarza

Iwona Pietryka

Referent ds. gospodarki nieruchomościami

36

(015) 864 68 58

iwona.pietryka@radom.lasy.gov.pl

Lidia Krasa

Sekretarka

41

(015) 864 68 20

502 736 218

 lidia.krasa@radom.lasy.gov.pl

Posterunek Straży Leśnej

Rafał Dudzic

Strażnik Leśny

 

25

(015) 864 68 53

512 385 016

rafal.dudzic@radom.lasy.gov.pl

Dariusz Janeczek

Starszy strażnik leśny

25

(015) 864 68 53

502 736 216

dariusz.janeczek@radom.lasy.gov.pl

Dyżurka

 

10

(015) 864 68 41

 

 

TEREN

 

Obręb Golejów

 Leśnictwo

Adres

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr telefonu/GSM

Mail

(01) Golejów

ul. 11 Listopada 63

28-200 Staszów

Jerzy Oleś

Leśniczy

(15) 864 53 03

508 140 351

jerzy.oles@radom.lasy.gov.pl

Robert Dubiel

Podleśniczy

502 736 201

robert.dubiel@rdom.lasy.gov.pl

(02) Wiśniówka

Czajków Południowy 155

28-200 Staszów

Piotr Siekierski

Leśniczy

(15) 866 65 05

508 140 352

piotr.siekierski@radom.lasy.gov.pl

 

Tomasz Arczewski

 

 Podleśniczy

 502 736 202

 

tomasz.arczewski@radom.lasy.gov.pl

 

(03) Szczeka

Szczeka 109

28-236 Rytwiany

Aleksander Lipczyński

Leśniczy

(15) 864 78 53

508 140 353

a.lipczynski@radom.lasy.gov.pl

Marcin Szpak

Podleśniczy

502 736 203

marcin.szpak@radom.lasy.gov.pl

(04) Strużki

Strużki 16

28-221 Osiek

Jan Szaraniec

Leśniczy

(15) 867 21 28

508 140 354

jan.szaraniec@radom.lasy.gov.pl

Henryk Cecelon

Podleśniczy

502 736 204

henryk.cecelon@radom.lasy.gov.pl

(05) Pliskowola

Pliskowola 174

28-221 Osiek

Zbigniew Wiącek

Leśniczy

(15) 867 12 34

508 140 355

zbigniew.wiacek@radom.lasy.gov.pl

Cezary Frankiewicz

Podleśniczy

 

502 736 205

cezary.frankiewicz@radom.lasy.gov.pl

(06) Sichów

 

Sichów Mały 117

28-236 Rytwiany

 

Stanisław Mazur

Leśniczy

(15) 864 73 91

508 140 356

stanisław.mazur@radom.lasy.gov.pl

Grzegorz Wołkowicz

Podleśniczy

502 736 206

grzegorz.wolkowicz@radom.lasy.gov.pl

(07) Łubnice

 

 

Łubnice 3

28-232 Łubnice

 

Stefan Krzystek

Leśniczy

(15) 865 92 03

508 140 357

stefan.krzystek@radom.lasy.gov.pl

Waldemar Zieliński

Podleśniczy

502 736 207

waldemar.zielinski@radom.lasy.gov.pl

 

Obręb Klimontów

 Leśnictwo

Adres

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr telefonu/GSM

Mail

(08) Kleczanów

Kleczanów 100

27-642 Obrazów

 

Arkadiusz Pawlik

Po. Leśniczy

(15) 836 61 01

501 649 464

arkadiusz.pawlik@radom.lasy.gov.pl

(09) Żyznów

Jurkowice 25

28-210 Bogoria

Waldemar Karasiński

Leśniczy

(15) 867 52 16

508 140 359

waldemar.karasinski@radom.lasy.gov.pl

Krzysztof Ciołek

Podleśniczy

502 736 209

krzysztof.ciolek@radom.lasy.gov.pl

(10) Smerdyna

Smerdyna 186

28-200 Staszów

Robert Orzechowski

Leśniczy

(15) 866 61 55

508 140 360

robert.orzechowski@radom.lasy.gov.pl

 Paulina Seremak

Podleśniczy

 502 736 210

paulina.seremak@radom.lasy.gov.pl

(11) Zawidza

Łoniów Kolonia 88

28-232 Łoniów

Artur Czekaj

Leśniczy

(15) 866 91 16

508 140 361

artur.czekaj@radom.lasy.gov.pl

Krzysztof Kaczor

Podleśniczy

502 736 211

krzysztof.kaczor@radom.lasy.gov.pl

(12) Bukowa

Wiązownica Kol. 101

28-200 Staszów

Tadeusz Stępień

Leśniczy

(15) 866 61 06

508 140 362 

tadeusz.stepien@radom.lasy.gov.pl

Wojciech Chmielewski

Podleśniczy

 502 736 212

  wojciech.chmielewski@radom.lasy.gov.pl 

 

 

Obręb Kurozwęki

 Leśnictwo

Adres

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr telefonu/GSM

Mail

(13) Malkowice

Wola Malkowska 30

28-210 Bogoria

Jan Suma

Leśniczy

(15) 867 40 02

508 140 363

jan.suma@radom.lasy.gov.pl

Piotr Nowak

Podleśniczy

502 736 213

piotr.nowak@radom.lasy.gov.pl

(14) Przyjmy

Czernica 36

28-200 Staszów

Maciej Wnuk

Leśniczy

(15) 866 72 06

508 140 364

maciej.wnuk@radom.lasy.gov.pl

Janusz Furmanek

Podleśniczy

502 736 214

janusz.furmanek@radom.lasy.gov.pl

(15) Mokre

Ponik 41

28-200 Staszów

Marcin Mazur

Leśniczy

(15) 866 72 89

508 140 365

marcin.mazur@radom.lasy.gov.pl

Grzegorz Grosicki

Podleśniczy

502 736 215

grzegorz.grosicki@radom.lasy.gov.pl

Szkółka Czernica

Czernica 1

28-200 Staszów

Krzysztof Jędruch

Leśniczy

(15) 866 02 85

508 139 829

krzysztof.jedruch@radom.lasy.gov.pl

 

Pliki do pobrania:

Osoba odpowiedzialna za treść: Nadleśniczy Nadleśnictwa Staszów mgr inż. Adam Lubera
Data modyfikacji: 2018/01/26 08:09:40
Redaktor zatwierdzający: Joanna Drożdżowska
Wprowadzający: Lidia Krasa