Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Suchedniów

szukaj >
>> Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Suchedniów >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

Lasy Państwowe

NADLEŚNICTWO SUCHEDNIÓW


ul. Bodzentyńska 16
26-130 Suchedniów

tel.: - centrala (041) 25-43-045, 25-43-247,              
- sekretariat (041) 25-45-647,                      
   - marketing (041) 25-45-651, 600-045-975,
fax : (041) 25-43-139                                                    
www.radom.lasy.gov.pl/suchedniow
e-mail: suchedniow@radom.lasy.gov.pl

Biuro Nadleśnictwa
Stanowisko
Imię i nazwisko Telefon
E-mail
Nadleśniczy mgr inż. Piotr Fitas (041) 25-45-647
piotr.fitas@radom.lasy.gov.pl
Z-ca Nadleśniczego mgr inż. Andrzej Gębura

(041) 25-45-647

andrzej.gebura@radom.lasy.gov.pl
Główna Księgowa mgr Dorota Miernik (041) 25-43-045
504-244-314
dorota.miernik@radom.lasy.gov.pl
Komendant Straży Leśnej Stanisław Tusznio (041) 25-43-045
668-209-006
stanislaw.tusznio@radom.lasy.gov.pl

Leśnictwa
 
Leśnictwo Imię i nazwisko Telefon E-mail
Bronkowice Zbigniew Pastuszka (041) 27-21-625
608-086-237
zbigniew.pastuszka@radom.lasy.gov.pl
Sieradowice Marcin Klimczak 608-086-738 marcin.klimczak@radom.lasy.gov.pl
Kaczka inż. Jacek Berus

(041) 25-44-467

608-086-073

jacek.berus@radom.lasy.gov.pl
Kamionka Sławomir Obara (041) 31-20-234
600-045-954
slawomir.obara@radom.lasy.gov.pl
Michniów Eugeniusz Bugała (041) 25-43-114
600-045-955
eugeniusz.bugala@radom.lasy.gov.pl
Kleszczyny mgr inż. Jarosław Sidelnikow 600-045-972 jaroslaw.sidelnikow@radom.lasy.gov.pl
Stokowiec Piotr Grabowski 608-419-989 piotr.grabowski@radom.lasy.gov.pl
Rejów Kazimierz Kołda 600-045-958 kazimierz.kolda@radom.lasy.gov.pl
Kruk Wiesław Oziomek 600-045-951
wieslaw.oziomek@radom.lasy.gov.pl
Ostojów inż. Wojciech Wiśniewski (041) 25-43-074
600-045-961
wojciech.wisniewski@radom.lasy.gov.pl
Osieczno Piotr Dulęba 606-211-386 piotr.duleba@radom.lasy.gov.pl
Jastrzębia mgr inż. Artur Milanowski 600-045-963 artur.milanowski@radom.lasy.gov.pl
Dalejów Witold Ożóg (041) 25-41-262
600-045-964
witold.ozog@radom.lasy.gov.pl
Odrowążek mgr inż. Leszek Wasek (041) 30-02-608
600-045-965
leszek.wasek@radom.lasy.gov.pl
Świnia Góra Jan Bernatek 608-086-124 jan.bernatek@radom.lasy.gov.pl
Szałas Andrzej Arendt 608-086-943 andrzej.arendt@radom.lasy.gov.pl
Wilczy Bór Krzysztof Okła (041) 30-02-575
606-723-305
krzysztof.okla@radom.lasy.gov.pl
Gospodarstwo
Szkółkarskie
"Mostki"
mgr inż. Grzegorz Łukasiak (041) 25-44-337
600-045-973
grzegorz.lukasiak@radom.lasy.gov.pl
 

 


                                                

Osoba odpowiedzialna za treść: Nadleśniczy mgr inż. Piotr Fitas
Data modyfikacji: 2016/10/28 13:29:22
Redaktor zatwierdzający: Sebastian Dawidowicz
Wprowadzający: Sebastian Dawidowicz