Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Włoszczowa

szukaj >
>> Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Nadleśnictwo Włoszczowa >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Włoszczowa

ul. Kolejowa 23

29-100 Włoszczowa

tel. (41) 394-27-19,  fax. (41) 394-21-37

www.radom.lasy.gov.pl/wloszczowa

 

Dane teleadresowe kierownictwa i leśniczych Nadleśnictwa Włoszczowa:

 

Stanowisko /Wydział

Imię i nazwisko

Telefon

E-mail / telefon komórkowy

Nr pokoju

Nadleśniczy

Artur Ratusznik

41-394-51-44

artur.ratusznik@radom.lasy.gov.pl

600-452-032

6

Zastępca  Nadleśniczego

 Andrzej Kaczmarski

41-394-51-30

 andrzej.kaczmarski@radom.lasy.gov.pl

600-452-120

9

Główny księgowy

Anna Strączyńska

wew. 33

anna.straczynska@radom.lasy.gov.pl

668-144-742

2a

Inżynier Nadzoru

 Radosław Kiszka

wew. 34

radoslaw.kiszka@radom.lasy.gov.pl  

668-841-743

8

Sekretarz Nadleśnictwa

Dariusz Cuper

wew. 29

dariusz.cuper@radom.lasy.gov.pl

606-323-308

12a

Komendant Posterunku Straży Leśnej

Zbigniew Litwin

wew. 30

zbigniew.litwin@rodom.lasy.gov.pl

606-751-093

13

Leśniczy L-ctwa Lasocin

Sławomir Staszczyk

41-388-07-07

slawomir.staszczyk@radom.lasy.gov.pl

606-321-065

 

Leśniczy L-ctwa Zabrody

Stanisław Rak

41-391-80-19

stanislaw.rak@radom.lasy.gov.pl

606-320-738

 

Leśniczy L-ctwa Wola Świdzińska

Michał Zieliński

41-391-80-84

michal.zielinski@radom.lasy.gov.pl

606-323-425

 

Leśniczy L-ctwa Motyczno

Robert Stolarczyk

41-391-82-94

robert.stolarczyk@radom.lasy.gov.pl

606-320-674

 

Leśniczy L-ctwa Belina

Lech Rams

41-394-32-64

lech.rams@radom.lasy.gov.pl

606-320-757

 

Leśniczy L-ctwa Sułków

Albert Tłustochowicz

41-391-72-02

albert.tlustochowicz@radom.lasy.gov.pl

606-306-763

 

Leśniczy L-ctwa Kurzelów

Bogusław Bała

41-394-71-35

boguslaw.bala@radom.lasy.gov.pl

606-323-381

 

Leśniczy L-ctwa Pękowiec

Krzysztof Tobiasz

41-394-80-38

krzysztof.tobiasz@radom.lasy.gov.pl

 606-322-286

 

Leśniczy L-ctwa Podlipie

Leszek Łaskawski

41-394-21-21

leszek.laskawski@radom.lasy.gov.pl

606-323-394

 

Leśniczy L-ctwa Konieczno

Jarosław Ratusznik

41-394-62-14

jaroslaw.ratusznik@radom.lasy.gov.pl

606-323-296

 

Leśniczy L-ctwa Czarnca

Leon Świetlik

-

leon.swietlik@radom.lasy.gov.pl

606-913-575

 

Leśniczy Szkółkarz

Tomasz Hudobski

41-394-62-83

tomasz.hudobski@rodom.lasy.gov.pl

606-321-255

 

Osoba odpowiedzialna za treść: Nadleśniczy Nadleśnictwa Włoszczowa mgr inż. Artur Ratusznik
Data modyfikacji: 2016/03/21 13:11:18
Redaktor zatwierdzający: Małgorzata Krawczyk
Wprowadzający: Anna Sosnowska