Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie, Nadleśnictwo Karwin

szukaj >
>> Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie, Nadleśnictwo Karwin >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

Nadleśnictwo Karwin
ul. Pierwszej Brygady 18, 66-530 Drezdenko

 tel. 095 762 05 90, fax: 095 76210 35, NIP 595-000-43-34 
e-mail: karwin@szczecin.lasy.gov.pl
  Imię i nazwisko Dział

Telefon stacjonarny/  

e-mail

Nr. pokoju
Nadleśniczy Buśko Edward  

połączenie przez sekretariat  edward.busko@szczecin.lasy.gov.pl  

20
Zastępca Nadleśniczego Kaczmarek Joanna Gospodarka leśna

połączenie przez sekretariat

 joanna.kaczmarek@szczecin.lasy.gov.pl

21
Główna księgowa Drozd Monika Gospodarka finansowo-księgowa

wew. *611

monika.drozd@szczecin.lasy.gov.pl

1

Inżynier nadzoru,

Ruszkiewicz Aleksandra
- Rzecznik 
  N-ctwa

 

Kaczmarek Karol


Kontrola prawidłowości wykonywania zadań gospodarczych

 

wew. *219

aleksandra.ruszkiewicz@szczecin.lasy.gov.pl

wew. *218

karol.kaczmarek@szczecin.lasy.gov.pl

10

2

Sekretarz Nowak Tomasz Inwestycje, remonty, drogi, melioracje

wew. *671

Tomasz.nowak@szczecin.lasy.gov.pl

4
Specjalista do spraw pracowniczych Frost Paulina

Prowadzi całość spraw z zakresu kadr, szkoleń, spraw socjalno-bytowych, emerytalno- bytowych,

archiwista zakładowy

wew.*131

paulina.frost@szczecin.lasy.gov.pl

13
Specjalista do spraw informatyki Wieczorkiewicz Dominik

administrator SILP

edukacja leśna

wew.*571

dominik.wieczorkiewicz@szczecin.lasy.gov.pl

15

Dział Gospodarki Leśnej - działem kieruje Zastępca Nadleśniczego, prowadzi całokształt spraw związanych z planowaniem, organizacją i nadzorem prac w zakresie: nasiennictwo, selekcji, szkółkarstwa, hodowli lasu, ochrony lasu, łowiectwa, użytkowania lasu oraz sprzedaży drewna i użytkowania ubocznego, ochroną przyrody, stanem posiadania, ewidencją gruntów oraz udostępnianiem lasu.

  Imię i nazwisko Dział Telefon stacjonarny/ e-mail Nr. pokoju
Specjalista Służby Leśnej Mazur Jarosław Hodowla lasu

wew. *332

jaroslaw.mazur@szczecin.lasy.gov.pl

17
Szkółka Stando Jakub Sprzedaż sadzonek, szkółkarstwo i nasiennictwo, lasy niepaństwowe

tel. kom. 603 790 137

jakub.stando@szczecin.lasy.gov.pl

 

Specjalista Służby Leśnej

Kapiczak Dariusz

Stan posiadania, BHP, gospodarka łowiecka,

wew. *337

dariusz.kapiczak@szczecin.lasy.gov.pl

17

Specjalista Służby Leśnej Tomczak Marcin Sprzedaż drewna

wew. *335

marcin.tomczak@szczecin.lasy.gov.pl

15
Specjalista Służby Leśnej Kościelniak Dariusz Pozyskanie drewna

wew. *336

 

dariusz.koscielniak@szczecin.lasy.gov.pl

15
Starszy Referent

Przemysław Grześkowiak

Ochrona lasu, przyrody, promocja i zagospodarowanie turystyczne

wew. *333

p.grzeskowiak@szczecin.lasy.gov.pl

17
Dział Księgowości - działem kieruje Główny Księgowy, wykonuje zadania z zakresu rachunkowości, rozliczeń finansowych i podatkowych, sporządza plan finansowe, analizy i sprawozdania, sprawuje kontrolę wewnętrzną dokumentów finansowo-księgowych.   
  Imię i nazwisko Dział Telefon stacjonarny  Nr. pokoju
Starsza Księgowa Lembicz Elżbieta Kasa

wew. *600

elzbieta@lembicz@szczecin.lasy.gov.pl

11
Księgowa Kudłacik Beata

Gospodarka Towarowa, Fakturowanie drewna,nasion

 

wew. *613

beata.kudłacik@szczecin.lasy.gov.pl

11
Starsza Księgowa Rodak Wanda Gospodarka Magazynowo-Towarowa

wew. *614

wanda.rodak@szczecin.lasy.gov.pl

12
Księgowa

Stankiewicz Karolina

Płace

wew. *612

karolina.stankiewicz@szczecin.lasy.gov.pl

12
Księgowa Pensiek Agnieszka

Finanse i księgowość, Koszty i sprawozdawczość

wew. *131

agnieszka.pensiek@szczecin.lasy.gov.pl

13
Dział Administracyjno Gospodarczy- działem kieruje Sekretarz nadleśnictwa, dział prowadzi sprawy związane z administrowaniem budowli, budynkami i mieszkaniami zarządzanymi przez nadleśnictwo, nadzoruje transport oraz funkcjonowanie magazynu nadleśnictwa, prowadzi sprawy z zakresu zamówień publicznych.  
  Imię i nazwisko Dział  Telefon stacjonarny /e-mail Nr. pokoju
Referent Kościelniak Beata
Sekretariat      

wew. *100

karwin@szczecin.lasy.gov.pl

19
Starszy Referent Graś Maria Gospodarka mieszkaniowa

wew. *672

maria.gras@szczecin.lasy.gov.pl

3
Specjalista  Głowiak Monika Obsługa administracyjna

wew. *674

monika.glowiak@szczecin.lasy.gov.pl

3
Referent

Mela Paulina

wew. *675

paulina.mela@szczecin.lasy.gov.pl

3
Straż Leśna - ochrona mienia nadleśnictwa, zwalczanie przestępstw i wykroczeń w zakresie szkodnictwa leśnego.   
  Imię i nazwisko Dział Telefon stacjonarny /e-mail Nr. pokoju
 Komendant Topczewski Franciszek  Ochrona mienia nadleśnictwa, Zwalczanie przestępstw i wykroczeń w zakresie szkodnictwa leśnego

wew. *221

Franciszek.topczewski@szczecin.lasy.gov.pl

24
Strażnik leśny Bogała Urszula

wew. *444

urszula.bogala@szczecin.lasy.gov.pl

24
Podział leśny i dane teleadresowe    
Obręb leśny Karwin  
Leśnictwo Imię i nazwisko leśniczego Siedziba leśnictwa Telefon/e-mail  
Ustronie Kaczmarek Artur Karwin 33 a

tel. kom. 691 018 623

Artur.kaczmarek@szczecin.lasy.gov.pl

 
Grotów Rolbiecki Zenon Marzenin 38

tel. kom. 691 725 134

zenon.rolbiecki@szczecin.lasy.gov.pl

 
Sosnówka Kowalczyk Zbigniew Grotów 101

tel. kom. 691 018 028

zbigniew.kowalczyk@szczecin.lasy.gov.pl

 
Odyniec Przybysz Zenon Karwin 34

tel. kom. 691 018 546

zenon.przybysz@szczecin.lasy.gow.pl

 
Lubiatów Filistowicz Andrzej Lubiatów 9a

tel. kom. 691 018 072

Andrzej.filistowicz@szczecin.lasy.gov.pl

 
Irena Baziak Marian Trzebicz Nowy 107

tel. kom. 691 018 675

marian.baziak@szczecin.lasy.gov.pl

 
Wilcze Doły Wielkopolski Ryszard Rąpin 91

tel. kom. 691 018 649

Ryszard.wielkopolski@szczecin.lasy.gov.pl

 
Solecko Sznajder Tomasz Gościm 98a

tel. kom. 691 725 123

Tomasz.sznajder@szczecin.lasy.gov.pl

 
Kościelec Sznajder Andrzej Gościm 142

tel. kom. 695 401 144

Andrzej.sznajder@szczecin.lasy.gov.pl

 
Bukowo Nowak Leszek Goszczanowo 40

tel. kom. 691 018 026

leszek.nowak@szczecin.lasy.gov.pl

 
Kalinówek Bednarek Andrzej Goszczanowo 38

tel. kom. 691 725 234

Andrzej.bednarek@szczecin.lasy.gov.pl

 
Lipki Wielkie Szafrański Tadeusz ul. Kościelna 6, Lipki Wielkie

tel. kom. 691 018 738

Tadeusz.szafranski@szczecin.lasy.gov.pl

 
Gościnowo Kaczorowski Roch Dobrojewo 2

tel. kom. 691 018 776

roch.kaczorowski@szczecin.lasy.gov.pl

 
Szkółka Stando Jakub  

tel. kom. 603 790 137

jakub.stando@szczecin.lasy.gov.pl

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Osoba odpowiedzialna za treść: inż. Edward Buśko
Data modyfikacji: 2017/07/14 12:17:03
Redaktor zatwierdzający: Joanna Kaczmarek
Wprowadzający: Paulina Frost