Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego

szukaj >
>> Zakład Informatyki Lasów Państwowych im. Stanisława Kostki Wisińskiego >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

 

 

 

Zakład Informatyki Lasów Państwowych znajduje się w następujących lokalizacjach:

 

Sękocin Stary, ul. Leśników 21A

05-090 Raszyn

 

Lp. Imię i Nazwisko tel. stacj. tel. kom. e-mail dział* nr pok.
1.  Michał Dobrzyński (22)2707100 885150171  michal.dobrzynski@zilp.lasy.gov.pl  ZW 1
2.  Agnieszka Krokowska (22)2707123 885150177  agnieszka.krokowska@zilp.lasy.gov.pl DC 2
3.  Marcin Olejniczak (22)2707153  668521398  marcin.olejniczak@zilp.lasy.gov.pl ZB 1
4.  Piotr Murawski (22)2707170 666498999  piotr.murawski@zilp.lasy.gov.pl ZI 5
5.  Adam Rybicki (22)2707184 607310393  adam.rybicki@zilp.lasy.gov.pl ZW 2

 

 

Sękocin Stary, ul. Leśników 21B

05-090 Raszyn

 

Lp. Imię i Nazwisko tel. stacj. tel. kom. e-mail dział* nr pok.
1.  Szymon Bulwan
(22)2707141 600205294  szymon.bulwan@zilp.lasy.gov.pl DZ 3
2.  Łukasz Celeda (22)2707100 ---  lukasz.celeda@zilp.lasy.gov.pl ZW 2
3.  Adrian Chmilowski
(22)2707180 885150169  adrian.chmilowski@zilp.lasy.gov.pl ZW 2
4.  Katarzyna Derek
(22)2707186 669504540  katarzyna.derek@zilp.lasy.gov.pl ZW 5

5.

 Cezary Godziszewski
(22)2707188 600205295  cezary.godziszewski@zilp.lasy.gov.pl ZW 2
6.  Daniel Imieliński  (22)2707140  600205292  daniel.imielinski@zilp.lasy.gov.pl DZ 7
7.  Rafał Łopatka (22)2707100 ---  rafal.lopatka@zilp.lasy.gov.pl DM 2
8.  Justyna Makowska (22)2707183  600205289  justyna.makowska@zilp.lasy.gov.pl ZW 2
9.  Tadeusz Marx (22)2707100 ---  biuro@zilp.lasy.gov.pl DL 6
10.  Ewa Styczewska
(22)2707187 603205675  ewa.styczewska@zilp.lasy.gov.pl  ZW 5
11.  Maria Surewicz-Żurawel
(22)2707185 ---  maria.surewicz-zurawel@zilp.lasy.gov.pl  ZW 5
12.  Paulina Zajkowska
(22)2707140 ---  paulina.zajkowska@zilp.lasy.gov.pl DZ 3

 

 

Sękocin Stary, ul. Leśników 21C

05-090 Raszyn

 

Lp. Imię i Nazwisko tel. stacj. tel. kom. e-mail dział* nr pok.
1.  Piotr Smiatacz (22)2707100  ---
 biuro@zilp.lasy.gov.pl  D 3
2.  Beata Cichowicz (22)2707113 607310470  beata.cichowicz@zilp.lasy.gov.pl DK 6
3.  Michał Cofalski (22)2707194 600205297  michal.cofalski@zilp.lasy.gov.pl ZU 4
4.  Michał Kowalski (12)6320317  600238963  michal.kowalski@zilp.lasy.gov.pl ZU  -
5.  Teresa Lach (22)2707190  600205291  terasa.lach@zilp.lasy.gov.pl ZU 4
6.  Katarzyna Maroszek
(22)2707195 885150167  katarzyna.maroszek@zilp.lasy.gov.pl ZU 8
7.  Hubert Mierzejewski (22)2707112  600205298  hubert.mierzejewski@zilp.lasy.gov.pl  DK 6
8.  Marta Płużyczka (22)2707192 600205282  marta.pluzyczka@zilp.lasy.gov.pl  ZU 8
9.  Łukasz Sawa
(22)2707197 603205384  lukasz.sawa@zilp.lasy.gov.pl  ZU 8

10.

 Tomasz Stankiewicz
(22)2707198 603205220  tomasz.stankiewicz@zilp.lasy.gov.pl ZU 4
11.  Adrianna Szlassa (22)2707114 ---  adrianna.szlassa@zilp.lasy.gov.pl DK 6
12.  Piotr Szwarc
(22)2707193 885150168  piotr.szwarc@zilp.lasy.gov.pl  ZU 4
13.  Magdalena Sznurowska - Cymerman (22)2707114 607610885  magdalena.sznurowska@zilp.lasy.gov.pl  DK 6
14.  Marta Toczko
(22)2707114 605205839  marta.jasionowska@zilp.lasy.gov.pl DK 6
15.  Jolanta Więciorek (22)2707111  600205281  jolanta.wieciorek@zilp.lasy.gov.pl  DK 7
16.  Bartosz Zabłocki (22)2707191 605502545  bartosz.zablocki@zilp.lasy.gov.pl ZU 4
17.  Dominika Zdziebczyńska - Dobrzyńska
(22)2707113  ---  dominika.zdziebczynska@zilp.lasy.gov.pl  DK 6
18.  Dorota Żurek
(22)2707100 885150170  dorota.zurek@zilp.lasy.gov.pl K 2

 

 

Nowy Bedoń, ul. Sienkiewicza 19 

95-020 Andrespol

budynek Ośrodka Rozwojowo - Wdrożeniowego LP

 

Lp. Imię i Nazwisko tel. stacj. tel. kom. e-mail dział* nr pok.
1.  Mariusz Dobrowolski
(22)2707160  600205284  mariusz.dobrowolski@zilp.lasy.gov.pl  ZW 8

 

 *Rozwinięcie skrótów dla określenia działu:

  • D - dyrektor
  • DK - ksiegowość, kadry, administracja
  • DC - Samodzielne Stanowisko ds. controllingu i wdrażania procedur ITIL
  • DL- Samodzielne Stanowisko ds. utrzymania i rozwoju aplikacji LAS
  • DZ - zespół ds. zamówień publicznych
  • K  - kancelaria i bhp
  • ZB - zespół ds. budowy systemów informatycznych
  • ZI  - zespół ds. utrzymania infrastruktury teleinformatycznej i bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • ZU - zespół ds. utrzymania systemów informatycznych
  • ZW - zespół ds. projektowania i wdrażania systemów informatycznych

 

 

Adres do korespondencji:
Sękocin Stary, ul. Leśników 21C
05-090 Raszyn

Osoba odpowiedzialna za treść: Dyrektor Zakładu Informatyki Lasów Państwowych mgr inż. Piotr Smiatacz
Data modyfikacji: 2017/10/20 11:47:42
Redaktor zatwierdzający: Piotr Smiatacz
Wprowadzający: Dorota Żurek