Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku, Nadleśnictwo Gdańsk

szukaj >
>> Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku, Nadleśnictwo Gdańsk >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

 Imię i nazwisko

 Stanowisko

 Dział  Kompetencje  Telefon, email, nr pokoju

 dr inż. Janusz Mikoś

 Nadleśniczy

 N

 Kieruje całokształtem działalności nadleśnictwa i ponosi za nie  odpowiedzialność, a także reprezentuje je na zewnątrz. Kieruje  realizacją zadań z pionu technicznego.

 tel. 58 667 42 50

 gdansk@gdansk.lasy.gov.pl

 

 Adam Pleskot

 Zastępca nadleśniczego

 Z  Zastępca nadleśniczego, odpowiada za sferę gospodarki leśnej w  nadleśnictwie, stan posiadania, całokształt spraw związanych z  edukacją leśną i ochroną przyrody.

 tel. 58 667 42 50

 adam.pleskot@gdansk.lasy.gov.pl

 

 Jagoda Linkowska

 Specjalista

 NP  Sekretariat nadleśnictwa, kadry

 tel. 58 667 42 50

 jagoda.linkowska@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 200

 Michał Grabowski

 Inżynier nadzoru

 NO  Czynności kontrolne, BHP

 michal.grabowski@gdasnk.lasy.gov.pl

 pok. 113

 Mariusz Tokarczyk

 Inżynier nadzoru

 NG  Czynności kontrolne, lasy niepaństwowe, II administrator SILP  (przyjmowanie interesantów w poniedziałki)

 mariusz.tokarczyk@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 113

 Ewa Kaliszewska

 Kierownik Leśnego Ogrodu Botanicznego Marszewo

 L   Leśny Ogród Botaniczny Marszewo,  Leśny Kompleks Promocyjny

 tel. 58 667 42 269

 ewa.kaliszewska@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 108

 Witold Ciechanowicz

 Starszy specjalista Służby  Leśnej

 LA  

 Edukacja przyrodniczo-leśna

 tel. 58 667 42 56

  witold.ciechanowicz@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 302

 dr Joanna Bloch-Orłowska

 Specjalista

 LB  

 Badania naukowe, projekty zewnętrzne, kolekcje roślinne w LOB Marszewo

 tel. 58 667 42 56

  joanna.orlowska@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 302

 Jędrzej Damski

 Specjalista Służby Leśnej

 ZM  Marketing

 tel. 58 667 42 68, 604 492 286

 jedrzej.damski@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 207

 

 Rene Kamiński

 Starszy specjalista Służby  Leśnej

 ZU  Użytkowanie lasu

 tel. 58 667 42 60

 rene.kaminski@gdansk.lasy.gov.pl

  pok. 207

 

 Arkadiusz Gutowski

 Specjalista Służby  Leśnej

 ZZ   Stan posiadania: służebności, ewidencja gruntów nadleśnictwa,  opiniowanie mpzp, uzgadnianie infrastruktury liniowej

 tel. 58 667 42 73

 arkadiusz.Gutowski@gdansk.lasy.gov.pl

  pok.204

 Joanna Cioban

 Specjalista Służby Leśnej

 ZS  Stan posiadania: Likwidacja naruszeń stanu posiadania,pierwokup,  ppoż.

 tel. 58 667 42 62

 joanna.cioban@gdansk.lasy.gov.pl

  pok. 204

 Martyna Pojawa

 Specjalista

 ZG  Stan posiadania: Udostępnianie gruntów rolnych i leśnych, dopłaty  rolne, służebności przesyłu

 tel. 58 667 42 59

 martyna.pojawa@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 205

 Ewelina Sobańska

 Specjalista

 ZE  

 Ochrona przyrody,ochrona lasu,   udostępnianie lasu dla turystyki i rekreacji

 tel. 58 667 42 54

 ewelina.sobanska@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 205

 Robert Schultka

 Leśniczy ds. łowieckich

 ZŁ  Ośrodek Hodowli Zwierzyny

 tel. 58 667 42 78

 robert.schultka@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 108

 Szymon Krawczyk

 Specjalista Służby Leśnej

 ZN

 I administrator SILP, mapy numeryczne

 

 tel. 58 667 42 57

 szymon.krawczyk@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 206

 Łukasz Plonus

 Specjalista Służby Leśnej

 ZL

 Rzecznik prasowy, certyfikacja, hodowla lasu i nasiennictwo

 

 tel. 58 667 42 80

lukasz.plonus@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 302

 Adam Semmerling

 Sekretarz

 S  Sprzedaż mieszkań, zamówienia publiczne, wynajem nieruchomości,  gospodarka mieszkaniowa

 tel. 58 667 42 70

 adam.semmerling@gdansk.lasy.gov.pl

 Edyta Wawer-Rogacka

 Specjalista

 SZ  Zamówienia publiczne, pokoje gościnne, archiwum

 tel. 58 667 42 74

 edyta.rogacka@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 301

 Anna Dyczewska

 Specjalista

 SA  Gospodarka mieszkaniowa.

 tel. 58 667 42 71

 anna.dyczewska@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 105

 Anna Gołąb

 Starszy specjalista

 SR  Inwestycje, remonty, awarie

 tel. 58 667 42 72

 anna.golab@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 301

 Elżbieta  Kmiecik- Wasilewska

 Główna księgowa

 F  Zapewnia prawidłowe działanie służb finansowo-księgowych.

 tel. 58 667 42 63

 elzbieta.wasilewska@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 212

 Jolanta Jędrzejewska

 Specjalista ds.  finansowo- księgowych

 FF  Zastępca Głównego Księgowego

 tel. 58 667 42 66

 jolanta.jedrzejewska@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 214

 Izabela Olczak

 Księgowa ds.administracyjnych

 FB  Kancelaria

 tel. 58 667 42 81

 izabela.olczak@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 216

 Magdalena Murawska

 Specjalista ds.  finansowo- księgowych

 FP  Podatki, płatności, ZUS

 tel. 58 667 42 65

 magdalena.murawska@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 214

 Elżbieta Tuchołka

 Księgowa

 FK  Kasa

 tel. 58 667 42 64

 elzbieta.tucholka@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 213

 Katarzyna Semenowicz

 Księgowa

 FU  Fakturowanie: najmu, dzierżawy

 tel. 58 667 42 67

 katarzyna.semenowicz@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 215

 Joanna Ostrowska

 Księgowa

 FS  Fakturowanie: sprzedaży drewna

 tel. 58 667 42 61

 joanna.ostrowska@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 215

 Zbigniew Klawikowski

 Komendant  posterunku  Straży Leśnej

 NS  Odpowiedzialny za wykonywanie zadań w zakresie zwalczania  szkodnictwa leśnego.

 tel. 58 667 42 75

 zbigniew.klawikowski@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 106

 Marta Rogalska

 Strażnik Leśny

 NS  Zwalczanie szkodnictwa leśnego

 tel. 58 667 42 75

 marta.rogalska@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 106

 Michał Formela

 Strażnik Leśny

 NS  Zwalczanie szkodnictwa leśnego, obronność, informacje niejawne

 tel. 58 667 42 75

 michal.formela1@gdansk.lasy.gov.pl

 pok. 106

Leśnictwo Imię i nazwisko leśniczego Adres
leśniczówki
Telefon
 Biała  Mariusz Dyderski  ul. Marynarki Wojennej 54, 84-200  Wejherowo  606 800 362
 Marianowo  Eugeniusz Marcyniuk  ul. Gniewowska 55, 84-240 Reda  606 800 363
 Wyspowo  Hubert Polak  ul. Cystersów 43, 84-206 Gniewowo  606 800 364
 Sopieszyno  Krzysztof Bisewski  ul. Klonowa 23, 84-215 Sopieszyno  606 800 365
 Kamień  Karol Jankowski  Okuniewo 1, 84-217 Szemud  600 957 014
 Stara Piła  Jacek Kozakiewicz  ul. Łąkowa 58, 84-230 Rumia  606 800 370
 Dębogórze  Marek Lesiński  ul. Roślinna 32, 81-198 Dębogórze  606 800 371
 Cisowa  Sławomir Dziosa  ul. Marszewska 4, 81-081 Gdynia  600 957 015
 Rogulewo  Jerzy Bławat  ul. Marszewska 18, 84-207,  Koleczkowo  606 800 354
 Zwierzyniec  Piotr Pieleń  ul.Kartuska 185, 81-086 Gdynia  606 800 353
 Witomino  Wiesław Czeszyk  ul. Olkuska 122, 81-501 Gdynia  606 800 355
 Sopot  Waldemar Baranowski  ul. Leśna Polana 1, 81-875 Sopot  606 800 356
 Renuszewo  Ireneusz Konefke  ul. Spacerowa 1, 80-330 Gdańsk  606 800 358
 Matemblewo  Sławomir Skrzypek  ul. Matemblewska 14, 80-299 Gdańsk  606 800 359
 Sobieszewo  Katarzyna Mruk  ul. Tęczowa 11, 80-680 Gdańsk  606 800 360

Osoba odpowiedzialna za treść: dr inż. Janusz Mikoś
Data modyfikacji: 2019/12/03 07:52:59
Redaktor zatwierdzający: Łukasz Plonus
Wprowadzający: Łukasz Plonus