Strona główna - Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie, Nadleśnictwo Nowe Ramuki

szukaj >
>> Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie, Nadleśnictwo Nowe Ramuki >> Dane teleadresowe

bip_logo_pl
odstep
Dane teleadresowe

Nadleśnictwo Nowe Ramuki
tel.  +48 89 513 38 10
fax. +48 89 513 38 25
e-mail: noweramuki@olsztyn.lasy.gov.pl

BIURO NADLEŚNICTWA

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Telefon

Adres e-mail

Nadleśniczy

Tomasz Dzietowiecki

89 513 32 23

tomasz.dzietowiecki@olsztyn.lasy.gov.pl

Z-ca Nadleśniczego

Grzegorz

Wanat

89 513 32 22

grzegorz.wanat@olsztyn.lasy.gov.pl

Główny księgowy

Marcin

Zega

89 513 32 20

marcin.zega@olsztyn.lasy.gov.pl

Inżynier Nadzoru

Grzegorz

Wiciel

89 513 32 21

 grzegorz.wiciel@olsztyn.lasy.gov.pl

Sekretarz Nadleśnictwa

Tomasz

Dziekoński

89 513 32 17

tomasz.dziekonski@olsztyn.lasy.gov.pl

Sekretariat, Kadry

Janina

Kucińska

89 513 38 10

janina.kucinska@olsztyn.lasy.gov.pl

Dział Gospodarki Leśnej

Specjalista SL ds. ochrony lasu i przyrody, p.poż, edukacji i turystyki

Ewelina Godzieba

89 513 32 18

 

ewelina.godzieba@olsztyn.lasy.gov.pl

Specjalista SL ds. łowiectwa, gospodarki łąkowo-rolnej, BHP, Leśnej Mapy Numerycznej

Kamil Zdun

89 513 39 80

kamil.zdun@olsztyn.lasy.gov.pl

Specjalista SL ds. pozyskania i obrotu drewnem

Beata Kaczmarek

89 513 32 19

606 948 925

beata.kaczmarek@olsztyn.lasy.gov.pl

Referent ds. obrotu i gospodarki drewnem Ewa Gruźlewska

89 513 32 19

606 948 325

ewa.gruzlewska@olsztyn.lasy.gov.pl

Specjalista SL. hodowli lasu

Barbara Romanowska

89 513 32 18
570 052 021

barbara.romanowska@olsztyn.lasy.gov.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Księgowość

Wioleta Arasim

89 513 32 26

wioleta.arasim@olsztyn.lasy.gov.pl

Księgowość

Karolina Marchewka

89 513 32 25

karolina.marchewka@olsztyn.lasy.gov.pl

Księgowość

Katarzyna Dymkowska

89 513 32 24

katarzyna.dymkowska@olsztyn.lasy.gov.pl

Księgowość, Kasa

Barbara Sędacka

89 513 32 28

barbara.sedacka@olsztyn.lasy.gov.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Referent ds. administracyjno-gospodarczych Marta Zapadka
89 513 32 27 marta.zapadka@olsztyn.lasy.gov.pl
Referent ds. infrastruktury
Anna Świętosławska
89 513 32 27 anna.swietoslawska@olsztyn.lasy.gov.pl
Referent ds. stanu posiadania Anna Durzyńska 89 513 32 25 anna.durzynska@olsztyn.lasy.gov.pl

Straż Leśna

Komendant Straży Leśnej

Tadeusz Stec

89 513 32 29

606 948 920

tadeusz.stec@olsztyn.lasy.gov.pl

Strażnik Leśny

Jerzy Chrostowski

89 513 32 29

jerzy.chrostowski@olsztyn.lasy.gov.pl

 

 

 

LEŚNICTWA

Leśnictwo

Leśniczy

Telefon

Adres e-mail

Rykowiec

Kamil Stojaniuk

89 512 46 88

606 948 934

kamil.stojaniuk@olsztyn.lasy.gov.pl

Jaśniewo

Tomasz Klewiado

89 513 38 16

606 948 922

tomasz.klewiado@olsztyn.lasy.gov.pl

Przykop

Paweł Czajka

89 513 32 32

606 948 932

pawel.czajka@olsztyn.lasy.gov.pl

Lalka

Michał Nawrocki

89 513 38 18

606 948 918

michal.nawrocki@olsztyn.lasy.gov.pl

Dzierzguny

Kazimierz Morawiak

89 513 38 12

606 948 912

kazimierz.morawiak@olsztyn.lasy.gov.pl

Muchorowo

Marek Bieńkowski

89 541 03 25

606 948 913

marek.bienkowski@olsztyn.lasy.gov.pl

Grada

Adam Jaworski

89 513 62 54

606 948 914

adam.jaworski@olsztyn.lasy.gov.pl

Stawiguda

Daniel Bak

89 512 61 21

606 948 915

daniel.bak@olsztyn.lasy.gov.pl

Pluski

Kazimierz Jasiński

89 512 62 13

606 948 916

kazimierz.jasinski@olsztyn.lasy.gov.pl

Orzechowo

Grzegorz Nawrocki

89 519 90 20

606 948 917

grzegorz.nawrocki@olsztyn.lasy.gov.pl

Leśnictwo Łowieckie 268/269

Jan Szkiłądź

89 513 32 35

606 948 929

jan.szkiladz@olsztyn.lasy.gov.pl

Leśnictwo Łowieckie 270

Grzegorz Atraszkiewicz

89 512 61 48

606 948 930

grzegorz.atraszkiewicz@olsztyn.lasy.gov.pl

Osoba odpowiedzialna za treść: mgr inż. Tomasz Dzietowiecki - Nadleśniczy
Data modyfikacji: 2020/04/14 13:45:13
Redaktor zatwierdzający: Ewelina Godzieba
Wprowadzający: Ewelina Godzieba